Dębnik 52

Produkty z mleka koziego, od krów Jersey i owiec Lacaune: zagrodowe sery twarogowe i dojrzewające, jogurty, masła, desery mleczne, oleje tłoczone na zimno z własnej olejarni, jazda konna, wycieczki konne, hotel dla koni

SKLEP DĘBNIK 52 

MADE IN MPL kolorjpg

Nasze produkty można kupić w każdą sobotę w Krakowie na targach Ekosfera Mateczny oraz bezpośrednio w naszym gospodarstwie, ale prowadzimy także sprzedaż wysyłkową. Wszystkie produkty Dębnik 52 są wytwarzane w małych ilościach, na bieżąco. Dlatego czas realizacji przesyłki jest indywidualny i uzależniony od dostępności naszych produktów. 

Nabiał z mleka koziego i od krów rasy Jersey dodatkowo jest ściśle związany z cyklem życia naszych zwierząt. Na przykład zimą, gdy kozy są na wykocie, dostępność produktów z mleka koziego jest ograniczona. Nie mamy zapasów olejów tłoczonych na zimno, ponieważ ich nie przechowujemy. Tłoczymy je na bieżąco, dzięki temu są zawsze tak świeże i smaczne. Jeśli nie mamy w danym momencie oleju, który Cię interesuje, wytłoczymy go specjalnie dla Ciebie. 

Jeśli chcesz zamówić produkty Dębnik 52 zadzwoń do nas lub wyślij e-maila. Poinformujemy Cię jak szybko możemy zrealizować Twoje zamówienie. Po potwierdzeniu zamówienia i otrzymaniu przelewu wyślemy do Ciebie zamówienie za pośrednictwem kuriera. Dzięki temu otrzymasz swoje zamówienie już następnego dnia.  

Zależy nam, żeby zamówienia dotarły jak najszybciej, ponieważ do naszych produktów nie dodajemy żadnych konserwantów. Ich czas przydatności do spożycia wynosi:

  • sery świeże, masła, mleko: 3-4 dni
  • sery dojrzewające, cheddary jersey, bryndze: 14 dni
  • sery w oleju z ziołami dębnickimi: 6 miesięcy (w zamkniętym słoiczku), 14 dni (od otwarcia)
  • oleje tłoczone na zimno: 3-4 miesiąca od momentu otwarcia butelki (z wyjątkiem oleju konopnego - 6 miesięcy).

Niektóre produkty (np. twarożki, sery typu mozzarella, bundze, ricotty, masła, jogurty) są dostępne wyłączenie w sprzedaży bezpośredniej.  

Kontakt w sprawie zamówień: 

e-mail: agrodebnik52@gmail.com

507 118 721

508 061 882 

Podajemy dane do przelewu: 

Dębnik 52

32-065 Krzeszowice

Nr konta: 10124042431111001073003426  

Koszt przygotowania zamówienia do wysyłki i wysyłki wynosi ok. 20 zł i jest ustalany indywidualnie dla każdej wysyłki.

Możesz również zamówić nasze produkty i odebrać je w sobotę na targach Ekosfera Mateczny w Krakowie lub (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu) bezpośrednio w naszym gospodarstwie.