Dębnik 52

Produkty z mleka koziego, od krów Jersey i owiec Lacaune: zagrodowe sery twarogowe i dojrzewające, jogurty, masła, desery mleczne, oleje tłoczone na zimno z własnej olejarni, jazda konna, wycieczki konne, hotel dla koni

Poszukujesz zdrowej, ekologicznej żywności? Chcesz spróbować świeżych serów kozich, olejów tłoczonych na zimno o różnych smakach lub nabiału z mleka od krów Jersey? Nauczyć się jazdy konnej i doświadczyć niezapomnianej przygody w siodle? A może szukasz relaksu i wyciszenia?

Serdecznie zapraszamy!

Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią oraz wysyłkową. W każdą sobotę, między 8.00 a 15.00 jesteśmy na Targach Ekosfera Mateczny w Krakowie. Możesz nas także spotkać na targach produktów regionalnych i tradycyjnych takich, jak: Małopolski Festiwal Smaku, Najedzeni Fest, Art&Food Bazar i wielu innych.

Dębnik 52
32-065 Krzeszowice

e-mail: agrodebnik52@gmail.com


Napisz do nas

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów kontaktowych.